poniedziałek, 16 lipca 2012

Koniec.. ?

Hej. 
     W nocy nie zmrużyłam oka. Była strasznie zmęczona a jednak emocje które mi towarzyszyły nie dawały mi zasnąć. Z jednej strony był to lęk, ból i złość z drugiej strony próbowałam zrozumieć dla czego to się tak potoczyło, dlaczego zostałam znowu wykorzystana i to przez osobę, której ufałam bezgranicznie, traktowałam jak siostrę - przez osobę która była moją przyjaciółką. Może chodziło jej wyłącznie o to żeby zaistnieć wśród grona znajomych, a może to moja wina ja coś zawiniłam. Cóż najwidoczniej moja przyjaciółka się mną znudziła i wybrała już sobie moją następczynie.. jeśli mogę to tak ująć. Na szczęście mam osobę a nawet osoby, którym mogę się wyżalić w tak trudnej chwili. Za co im bardzo dziękuję. 9 komentarzy:

 1. to jest straszne gdy wydaje nam się że mamy kogoś za najbliższą nam osobę, po czym okazuje się że ktoś nami się tylko bawił, lub okazuje się później ze się nami znudził ..

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też takiej sytuacji doświadczyłąm i nie polecam teraz jestem sama jak palec.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie osoby trudno nazwać przyjaciółmi. Niestety, trafiamy na nie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem co czujesz, parę raz wykorzystała mnie przyjaciółka. Teraz mam dwie bliższe koleżanki ale nie do końca im ufam :) Zapraszam do siebie.
  http://zakrecona-gaba.blogspot.com/ Obserwujemy ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie wiem co czujesz. Nie martw się :D

  OdpowiedzUsuń
 6. wiem co czujesz.. ale bedzie lepiej :)

  OdpowiedzUsuń